Open monumentendag 2026 was opnieuw een succes.

Ook dit jaar 2026 mochten we weer veel bezoekers ontvangen in ons museum tijdens Open monumentendag. Onder de bezoekers veel kinderen die erg enthousiast waren over dat waar zij zelf iets konden beleven. Kiezen met een kiesschijf telefoon, een bericht op een telex verzenden, zien hoe zo’n GSM antenne er van dichtbij uitziet, en wat gebeurt er in glasvezel, was voor de kinderen maar ook voor ouders en begeleiders vaak een  verassing en voor een aantal  ook een feest van herkenning.
N.B. bij het horen dat Telefan mogelijk moet worden beëindigd waren de bezoekers verbaasd en geschokt, vrijwel allen hebben hun handtekening gezet op de lijst Telefan moet blijven.
Hieronder wat indrukken van een geslaagde dag!

 

3 gedachten over “Open monumentendag 2026 was opnieuw een succes.”

  1. het was voor jullie een mooie dag .ik kon er niet bij zijn i.v.m ziekte rug
    jammer dat het de laatste keer is .
    KPN denk alleen aan hun zelf ( als er binnen kort wat weg gaat staan ze wel voor aan om wat mee te nemen .. wij niets dus hun ook niets ) ( ja voor op kantoor dus helemaal NIETS)

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *